Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
36402
19.11.2010, 11:53
Massi91
napisał(a):
Jak dla mnie to można spróbować wymienić go na Waldka Sobote !
Waldek ma podpisany 4 letni kontrakt i sumę odstępnego 1 mln. € ... więc zapomnicie
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia