|
Jirsak jest u nas już ponad trzy lata i ciągle słyszę że nie pokazał swoich umiejętności. Sam długo w niego wierzyłem ale niestety się zawiodłem, albo zawodnik jest dobry i potrafi to regularnie pokazać albo nie.
Jirsak jest co najwyżej przeciętny i niestety nie gwarantuje stałego, dobrego poziomu gry. Tak samo jak z Łobodzińskim, a może mu wyjdzie im jakieś spotkanie. Jeden z drugim są już wystarczająco długo w Wiśle i najwyższa pora ich pożegnać.
|