Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
Od: 11.2008
Offline
#
36400
19.11.2010, 11:27
No to co smiesznego w tym co napisalem? Moim zdaniem stac go na regularnosci i jej wlasnie jeszcze nie pokazal. Ma papiery na gre, ale ciagle nie moze zaskoczyc.
Pepsaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepsaj
Znajdź inne posty napisane przez Pepsaj