Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8127
Stary 19.11.2010, 08:47
troj88 napisał(a):Wyświetl post
Nieraz jest tak, że ktoś z nas zna, widział lub obserwuje gracza z niższych lig, nie tylko polskich.

W Wiśle pracują skauci, dlaczego nie możemy im pomóc? W Polsce jest mnóstwo talentów!
Nie zawsze są dostrzegane jednak te perełki.
Znacie jakąś, widzieliście? Napiszcie o niej tutaj i zareklamujcie!
Może dzięki temu uda nam się wyłonić drugiego Kubę Błaszczykowskiego?

A może ktoś dostrzegł przez przypadek jakiegoś gracza w Brazylii, Senegalu, Czechach?
Pomóżmy naszym skautom
Albo skautom INNYCH KLUBÓW
Odpowiedz cytując