Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3193
Stary 19.11.2010, 09:37
yarow napisał(a):Wyświetl post
po prostu "wojskowi"
mając na uwadze kluby ze stołecznego królewskiego miasta Krakowa.

-------------------------------------


Tak w ogóle ..., trochę obawiam się powrotu do zdrowia Łobodizńskiego
Tzn., bardzo dobrze mu życzę, dużo zdrowia zwłaszcza - ale obawiam się mówiąc precyzyjnie, jego powrotu do 1 składu.

Mam nadzieję, że moje obawy okażą się być z gatunku bezpodstawnych.

A co jesli wroci do pierwszego skaldu i zagra tak jak w meczu z Lechia dwa lata temu Przeciez ostatnio jak Maaskant kogos odkurzyl (vide ostatni mecz z Legia) to ten gracz gral przynajmniej dobrze i na pewno wstydu nie przynosil. Moze Lobo tez bedzie takim krolikem z kapelusza....ciekawe czy teraz bardziej fantazjuje czy moze bedzie to mialo jakies przelozenie na rzeczywistosc.
Odpowiedz cytując