Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36393
Stary 19.11.2010, 09:17
Co do Bonina to rowniez uwazam ze to jest kiepski pomysl i mam nadzieje ze to jest tylko plotka. Jako ze mieszkam na slasku to mialem okazje byc kilka razy na meczach Gornika i w tym sezonie i w zeszlym jak grali w 1 lidze. Ok na tle zawodnikow z Zabrza moze i sie wyroznia ale tak samo wyglada sprawa z Zahorskim a chyba zgodzimy sie wszyscy ze Zahorski to zaden "international level" i ze u Nas nie jest potrzebny. Podobnie jest z Boninem. POzatym jak na skrzydlowego wcale taki szybki nie jest jak sie moze wydawac. Pozatym po co nam dwoch podobnych grajkow (czyli Bonin i Lobo)? Kirm mimo wszytsko to wieksze umiejetnosci i przedewszytskim ogranie miedzynarodowe (repra) czego o Boninie nie mozna powiedziec.

Co do Soboty na pewno bylaby to lepsza opcja, po pierwsze mlodszy, po drugie tanszy, po trzecie szybszy i jeszcze sie rozwija. Pytanie czy jednak Jirsaka bedziemy chieli oddac skoro chyba powoli Maaskant zaczyna cos w nim widziec. Zycie pokaze jak bedzie.
Odpowiedz cytując