martin_6 napisał(a):

|
Jak to nie ma?! Kto mu broni?!
|
Oredzie do narodu jest przywilejem najwyzszych panstwowych i koscielnych urzednikow tj. Prezydenta, Premiera, Prymasa. Nie rozumiem dlaczego lider opozycyjnej partii mialby rowniez uzurpowac sobie prawo do wyglaszania oredzia. Idac tym tokiem myslenia Napieralski mialaby prawo do oredzia, Tusk (nie z racji bycia premierem ale bycia przewodniczacym Platformy), Pawlak z racji bycia przedwoniczacym PSL-u. Nie rozumiem dlaczego szefa PiS-u traktuje sie inaczej. I tak na marginesie, moze jestem w bledzie, ale o oredziach wyglaszanych przez przewodniczacych partii jeszcze nie slyszalem.