Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10964
Stary 19.11.2010, 00:50
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Jak to nie ma?! Kto mu broni?!
Oredzie do narodu jest przywilejem najwyzszych panstwowych i koscielnych urzednikow tj. Prezydenta, Premiera, Prymasa. Nie rozumiem dlaczego lider opozycyjnej partii mialby rowniez uzurpowac sobie prawo do wyglaszania oredzia. Idac tym tokiem myslenia Napieralski mialaby prawo do oredzia, Tusk (nie z racji bycia premierem ale bycia przewodniczacym Platformy), Pawlak z racji bycia przedwoniczacym PSL-u. Nie rozumiem dlaczego szefa PiS-u traktuje sie inaczej. I tak na marginesie, moze jestem w bledzie, ale o oredziach wyglaszanych przez przewodniczacych partii jeszcze nie slyszalem.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....