RAF napisał(a):

|
Mam pytanie. Odpowiedzcie mi prosze na pytanie jakim prawem Jaroslaw Kaczynski ma wyglosic w piatek oredzie? Nie jest ani prezydentem, ani premierem; jest tylko szefem opozycyjnej partii. Dlaczego w takim razie Napieralski, bedacy szefem SLD, nie ma takiego przywileju? Nie rozumiem tego.
|
Jak to nie ma?! Kto mu broni?!