mattias napisał(a):

Może ktoś na pw wysłać przyśpiewkę w której jest "nasza wiara niezachwiana" i "moja jedyna miłość"
Dzięki z góry
|
"wczoraj obiecałaś mi napewno":
http://www.youtube.com/watch?v=eVkdlslybs0 - nagranie
"moja jedyna miłość":
http://www.youtube.com/watch?v=s0ECiff4cA4 - nagranie
http://www.youtube.com/watch?v=jT0LrJP4xQ0 - z meczu