Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19303
Stary 19.11.2010, 00:01
mattias napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś na pw wysłać przyśpiewkę w której jest "nasza wiara niezachwiana" i "moja jedyna miłość"

Dzięki z góry
"wczoraj obiecałaś mi napewno":
http://www.youtube.com/watch?v=eVkdlslybs0 - nagranie

"moja jedyna miłość":
http://www.youtube.com/watch?v=s0ECiff4cA4 - nagranie
http://www.youtube.com/watch?v=jT0LrJP4xQ0 - z meczu
Odpowiedz cytując