tofik napisał(a):

I po co to? Klub będzie musiał za tłumacza hiszpanskiego płacic dodatkowo
|
A Riosowi ciągle rośnie
To parchy muszą robić, chcą nas na dodatkowe koszty naciągnąć
A tak na serio to tylko jestem ciekaw czy to krajowa akcja czy zagraniczna i czy dobiją do 99%
ps teraz jedzie średnio 1 głos na 10 sekund
