Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8394
Stary 18.11.2010, 23:07
tofik napisał(a):Wyświetl post
I po co to? Klub będzie musiał za tłumacza hiszpanskiego płacic dodatkowo
A Riosowi ciągle rośnie
To parchy muszą robić, chcą nas na dodatkowe koszty naciągnąć

A tak na serio to tylko jestem ciekaw czy to krajowa akcja czy zagraniczna i czy dobiją do 99%

ps teraz jedzie średnio 1 głos na 10 sekund
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując