Wyświetl pojedynczy post
mattias
Junior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19301
Stary 18.11.2010, 22:53
Może ktoś na pw wysłać przyśpiewkę w której jest "nasza wiara niezachwiana" i "moja jedyna miłość"

Dzięki z góry
Częstochowa, Częstochowa - WISEŁKA!
Odpowiedz cytując