aNouc napisał(a):

Nie ma czegoś takiego jak odstęp 1,5 h czy 20h. Jedno ip to jeden głos. No chyba że ktoś mający neostradę resetował kompa 12 tyś razy w przeciągu paru godzin
|
Ale, Neostrada ma zmienne ip.Trzymając się tematu, ja też wolę Riosa z Andym jeszcze nie było wywiadu?A jak nie to z chęcią bym zobaczył taki czacik

Jak mu się podoba Wisła czy chce zostać na dłużej itp.iitp.
