Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8388
Stary 18.11.2010, 22:50
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nie ma czegoś takiego jak odstęp 1,5 h czy 20h. Jedno ip to jeden głos. No chyba że ktoś mający neostradę resetował kompa 12 tyś razy w przeciągu paru godzin
Ale, Neostrada ma zmienne ip.Trzymając się tematu, ja też wolę Riosa z Andym jeszcze nie było wywiadu?A jak nie to z chęcią bym zobaczył taki czacik Jak mu się podoba Wisła czy chce zostać na dłużej itp.iitp.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując