Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka
Offline
#
16431
18.11.2010, 22:23
a co powiecie na to, że w budżecie na 2011 rok towarzysz Majchrowski nie zapisał ani złotówki na nową halę ?
ksero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ksero87
Znajdź inne posty napisane przez ksero87