bonawentura napisał(a):

|
Chyba że Ty masz kogoś innego na myśli?
|
obstawiam że to będa gracze z Holandii za których nie trzeba płacic.Maaskant i Valcx maja rozeznanie w tamtejszej lidze.
Ja bym postawił na zawodników z BATE Borysow bo sa w
formie i co najważniejsze prawie całej drużynie za miesiąc kończą sie kontrakty i bedą za
free .Skoro Lechowi udało sie kupic Kriwieca to czemu nam miałoby sie nie udac.
Co do Soboty to przyznaje że ciekawy zawodnik, ale teraz jak Śląsk zaczął wygrywac to sie nie będą chcieli osłabiac.