Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8120
Stary 18.11.2010, 21:40
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba że Ty masz kogoś innego na myśli?
obstawiam że to będa gracze z Holandii za których nie trzeba płacic.Maaskant i Valcx maja rozeznanie w tamtejszej lidze.

Ja bym postawił na zawodników z BATE Borysow bo sa w formie i co najważniejsze prawie całej drużynie za miesiąc kończą sie kontrakty i bedą za free .Skoro Lechowi udało sie kupic Kriwieca to czemu nam miałoby sie nie udac.

Co do Soboty to przyznaje że ciekawy zawodnik, ale teraz jak Śląsk zaczął wygrywac to sie nie będą chcieli osłabiac.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.11.2010 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując