Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8117
Stary 18.11.2010, 21:21
Bonin wydaje się dobrym tropem. Chciałbym go widzieć w Wiśle. Ale sam fakt, że wiadomość "wyprodukował" Fakt pozwala mi śmiało przyjąć, że podobnie jak Kluiverty, Chabani Nondy, czy inne Lionele Messi, nie trafi on do Wisły. A szkoda.
Odpowiedz cytując