MłodePokolenie napisał(a):

Dziwne pytanie, ale ostatnio strasznie mnie to nurtuje 
Po co i dlaczego TIRowcy mają taką tabliczkę z imieniem za szybą?
|
gorzej jak kierowcy osobówek, mają takie wieśniackie tabliczki - a jeżdzą tylko po mieście i nie mają cb...
a ja dołączam swoje pytanie;
przed chwilą mówili w wiadomościach sportowych na jedynce, o tym że Jurek Dudek, Cristiano Ronaldo i Ikar Casillas mają pomóc Polskiej reprezentacji (?) i że szczegóły mają ogłosić w sobotę.