Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19296
Stary 18.11.2010, 20:07
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Dziwne pytanie, ale ostatnio strasznie mnie to nurtuje

Po co i dlaczego TIRowcy mają taką tabliczkę z imieniem za szybą?
gorzej jak kierowcy osobówek, mają takie wieśniackie tabliczki - a jeżdzą tylko po mieście i nie mają cb...


a ja dołączam swoje pytanie;

przed chwilą mówili w wiadomościach sportowych na jedynce, o tym że Jurek Dudek, Cristiano Ronaldo i Ikar Casillas mają pomóc Polskiej reprezentacji (?) i że szczegóły mają ogłosić w sobotę.
Odpowiedz cytując