Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8116
Stary 18.11.2010, 19:41
Czy Hubert strzela dobrze z dystansu... no cóż, nie przypominam sobie jakiejkolwiek bramki strzelonej przez Wołąkiewicza z dystansu Z Legią to było z 15 metrów jakoś, także bez przesady

Natomiast jeśli chodzi o obronę - w grze jeden na jeden z napastnikiem - moim zdaniem najlepszy w całej lidze, ułożony taktycznie, myślący na boisku. Jedyny minus Huberta to stosunkowo niski wzrost jak na środkowego obrońcę, nie wygrywa każdego pojedynku główkowego. Natomiast w grze po ziemi - klasa. Na lewej obronie prezentuje się solidnie, ale jego pozycja to środek - tam jest najlepszy. Osobiście mam nadzieję, że jednak Wołąkiewicz na dniach podpisze kontrakt. Z Lechią
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując