Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8719
Stary 18.11.2010, 14:24
TOMCIOOMEN napisał(a):Wyświetl post
Każdy sobie gra jak lubi ,jak przegram to przegram i tak czym wcześniej się odda wszystko ,nie przejmóje się tym wcale ,poto jest zeby wtopić ,jak bym niechciał to bym niegrał wcale i się nie martwił wcale a tak przynajmniej mam zajęcie i sie nie nudze

Życze dużo wygranych i Miłego Popołudnia
chyba że tak
Odpowiedz cytując