Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
8719
18.11.2010, 14:24
TOMCIOOMEN
napisał(a):
Każdy sobie gra jak lubi ,jak przegram to przegram i tak czym wcześniej się odda wszystko ,nie przejmóje się tym wcale ,
poto jest zeby wtopić
,jak bym niechciał to bym niegrał wcale i się nie martwił wcale a tak przynajmniej mam zajęcie i sie nie nudze
Życze dużo wygranych i Miłego Popołudnia
chyba że tak
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89