Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8110
Stary 18.11.2010, 12:18
Skoro tam jeszcze SAdlok ma dojść to sie robi gęsto
możnaby zapytac o Jodłowca - w formie jest kiepskiej- wiec a nuż by go JW puścił
a to potencjalnie jest najlepszy polski stoper w lidze
Odpowiedz cytując