Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8370
Stary 18.11.2010, 12:07
Bo nie znajdziesz. Napisałam tylko, że ma już zagwarantowany (załatwiony? zapewniony? nie pamiętam) nowy kontrakt. I że nie od (z) Wisły. I jeszcze jakoś później, że nie zostanie wg mnie w Wiśle napewno (chyba ze to mówiłam komuś z forum live, łotewer). I tego się trzymam.
Dla mnie w Wiśle nie zostanie, no chyba ze ostatnie sprawy coś zmieniły, a Wisła przestraszona że zostaje bez bramkarza rzuci na stół nie wiadomo jaki konktrakt. Ale nie sądzę.

I osobiście bardzo bym chciała, żeby tak się stało - tzn. żeby Marian odszedł do nnego klubu.

P.S. Chociaż płakac nie będę jeśli by został i chętnie nawet naraze się na rzucających się forumowiczów

P.S. edit. Arti - nie wiem co w DP, nie czytałam. Ale wiem że jest oparte na wywiadzie z Mariuszem który rzeczywiście sie odbył, więc pewnie coś takiego powiedział chociaz kto wie ...
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 18.11.2010 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując