Żmijka napisał(a):

Miałaś kilka dni temu krótką hmm... dyskusję z Markusem w czasie której napisałaś, że Mario ma już nowy kontrakt... niekoniecznie z Wisłą. Na ile wiarygodna jest informacja dotycząca tej sprawy w dzisiejszym DP? ooo już odpowiedziałaś
29.10.2010 popołudniu
Śmieszy jesteś, serio
Z dnia na dzień coraz bardziej ...
Chyba burząc Twój światopogląd legnie w gruzach gdy Ci powiem, że nowy kontrakt już ma ...
Niektórzy widzę wykazują tu jakiekolwiek...