Wyświetl pojedynczy post
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.11.2010, 09:56
w tą sobote gramy znowu na Bronowiance z Gwiazdą Ruda Śląska. Mecz zaczyna się o godzinie 19!
więcej informacji na www.wislafutsal.pl
WSZYSCY NA HALE!
Odpowiedz cytując