Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
WISLAK BW
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
75
18.11.2010, 09:56
w tą sobote gramy znowu na Bronowiance z Gwiazdą Ruda Śląska. Mecz zaczyna się o godzinie 19!
więcej informacji na
www.wislafutsal.pl
WSZYSCY NA HALE!
www.wislafutsal.pl
WISLAK BW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WISLAK BW
Odwiedź stronę domową użytkownika WISLAK BW!
Znajdź inne posty napisane przez WISLAK BW