Temat
:
Pytania do moderatorów i bież±ce działania!
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
2266
18.11.2010, 09:52
normalny 1906
napisał(a):
.Wstyd moderatorzy ,że pozwalacie na coś takiego ,co przynosi hańbę ABG!!!
myslisz ze moderatorom zależy na tym co się wogole dzieje w ABG? chyba wtedy kiedy mozna zrobic newsa z duzą ilością wyświetleń.
Ostatnio edytowane przez WRz¦ : 18.11.2010 o godz. 10:47.
WRz¦
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do WRz¦
ZnajdĽ inne posty napisane przez WRz¦