Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5439
Stary 18.11.2010, 02:19
Bez przesady, nie gramy z Mauritiusem czy Afganistanem tylko genralnie z dosyc silnymi ekipami. Tyle ze dalekimi od europejskiej kultury gry. Skoro udalo sie zakontraktowac takich to europejczykow tez pewnie by sie dalo.
A jesli sie nie udalo, to osoby odpowiedzialne za organizacje sparingow powinny zostac - wiadomo co.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując