7 kotów napisał(a):

Niech mi ktos wyjasni, na .... my gramy z murzynami, amerykanami, kangurami czy azjatami, skoro na ME zagramy z zespolem europejskim ?
To troche jak uczyc sie angielskiego rozmawiajac w tym jezyku z rosjanami, wlochami i niemcami. Niby sie nauczysz, a w Londynie czy Belfascie gazety nie kupisz, bo nie zrozumiesz sprzedawcy.
|
Wątpię, żeby sparingpartnerzy ustawiali się do nas w kolejce...