Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5438
Stary 18.11.2010, 01:53
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Niech mi ktos wyjasni, na .... my gramy z murzynami, amerykanami, kangurami czy azjatami, skoro na ME zagramy z zespolem europejskim ?
To troche jak uczyc sie angielskiego rozmawiajac w tym jezyku z rosjanami, wlochami i niemcami. Niby sie nauczysz, a w Londynie czy Belfascie gazety nie kupisz, bo nie zrozumiesz sprzedawcy.
Wątpię, żeby sparingpartnerzy ustawiali się do nas w kolejce...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując