
1.Gdybym miał nie spać to bym nie zasnął bo kwiatków jest tyle że doby by zabrakło.Ja lubię najlepsze kęsy i tylko to komentuje.
2.Ja mogę być debilem i bez mózgiem, tyle że jestem zupełnie po za polityką.
Ty jesteś zwykłym pisowskim aparatczykiem.Wpisywałeś się tu długo wcześniej i nie byłeś w stanie poinformować o tym innych, co chyba powinno być Twoim obowiązkiem.(czy może nie

? -zdemaskowała Cię jedna osoba, przed którą kopiesz dołki - mimo że dla Wisły zrobiła 10 razy tyle niż Ty w ciągu swojego życia)
1 w nocy a światełko się zapala

Miło że członek Pisu nie dość że idzie w ogień(prywatnie) to jeszcze jest w stanie dla wodza się ośmieszać(publicznie).
Ciekaw tylko jestem na którym miejscu na liście jesteś