Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10960
Stary 18.11.2010, 01:37
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Jak widać konkurencyjna sekta nie śpi. Monitoruje każdy wpis odszczepieńców. Bardzo dobrze.
Również polecam .

1.Gdybym miał nie spać to bym nie zasnął bo kwiatków jest tyle że doby by zabrakło.Ja lubię najlepsze kęsy i tylko to komentuje.
2.Ja mogę być debilem i bez mózgiem, tyle że jestem zupełnie po za polityką.
Ty jesteś zwykłym pisowskim aparatczykiem.Wpisywałeś się tu długo wcześniej i nie byłeś w stanie poinformować o tym innych, co chyba powinno być Twoim obowiązkiem.(czy może nie? -zdemaskowała Cię jedna osoba, przed którą kopiesz dołki - mimo że dla Wisły zrobiła 10 razy tyle niż Ty w ciągu swojego życia)
1 w nocy a światełko się zapalaMiło że członek Pisu nie dość że idzie w ogień(prywatnie) to jeszcze jest w stanie dla wodza się ośmieszać(publicznie).
Ciekaw tylko jestem na którym miejscu na liście jesteś
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 18.11.2010 o godz. 01:39.
94 - Allah Akbar!!