Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6415
Stary 18.11.2010, 00:12
loozak84 napisał(a):Wyświetl post
Mylisz sie. C+ nie idzie w parze z zadnym Polsatem. Polsat nie startuje.
Oczywiście, że idzie w parze. Od dawna ptaszki ćwierkają, że szykuje się połączenie obu platform.

Orange + ITI vs Cyfra + Polast

Tak to mniej więcej wygląda
Odpowiedz cytując