Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16430
Stary 17.11.2010, 23:59
picasso napisał(a):Wyświetl post
.a szmateks może byc w najpiękniejszym nawet lokalu...
Z tym się zgodzę i tak to jest.

serek.c2 - ono już się powinno pojawić.Da się z tego stadionu zrobić obiekt, który nie będzie odrzucał z zewnątrz a przyciągał wewnątrz.Na dziś on odrzuca z zewnątrz.Niby ma się coś zmienić ale nikt nie wie kiedy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując