picasso napisał(a):

|
.a szmateks może byc w najpiękniejszym nawet lokalu...
|
Z tym się zgodzę i tak to jest.
serek.c2 - ono już się powinno pojawić.Da się z tego stadionu zrobić obiekt, który nie będzie odrzucał z zewnątrz a przyciągał wewnątrz.Na dziś on odrzuca z zewnątrz.Niby ma się coś zmienić ale nikt nie wie kiedy.