picasso napisał(a):

|
jaki tam znowu Carrefour,zwykły szmateks.nic więcej.
|
Pojedź, zobacz na żywo(z zewnątrz

) a potem komentuj.Jak ich....to stadion mają nie brzydki a co ważniejsze, dopieszczony a jak wiadomo wykończenie ma ogromne znaczenie.U nas czegoś takiego jak wykończenie nie ma wcale.