Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16427
Stary 17.11.2010, 23:05
picasso napisał(a):Wyświetl post
jaki tam znowu Carrefour,zwykły szmateks.nic więcej.
Pojedź, zobacz na żywo(z zewnątrz) a potem komentuj.Jak ich....to stadion mają nie brzydki a co ważniejsze, dopieszczony a jak wiadomo wykończenie ma ogromne znaczenie.U nas czegoś takiego jak wykończenie nie ma wcale.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując