WISŁAZWE napisał(a):

Nie wiem, może ja nie umiem odczytywać rozkładu jazdy ale jeżeli jest napisane od poniedziałku do czwartku to chyba logiczne że patrzę na pierwszą rubrykę czyli 1:47.
Przynajmniej ja bym tak odczytał.
|
Tak też myślałem, ale po północy to już piątek będzie. Ale dzięki za pomoc.