Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19282
Stary 17.11.2010, 22:53
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, może ja nie umiem odczytywać rozkładu jazdy ale jeżeli jest napisane od poniedziałku do czwartku to chyba logiczne że patrzę na pierwszą rubrykę czyli 1:47.
Przynajmniej ja bym tak odczytał.
Tak też myślałem, ale po północy to już piątek będzie. Ale dzięki za pomoc.
Odpowiedz cytując