Cieszy że Lewandowski w końcu strzelał do bramki nie w bramkarza tak jak ostatnio

i Ta Brama Obraniaka palce lizać.
Najwyższa Pora ich zgrywać bo lepiej to wygląda niż Ostatnio no ale jeszcze jest dużo rzeczy do poprawy nie będę wymieniał co bo każdy chyba widział mecz.