Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5414
Stary 17.11.2010, 21:56
Dokładnie. Każdy błąd piłkarza komentator powinien krytykować, bo jak ich chwali to krytykować też powinien. Powinien bez skrupułów powiedzieć "fatalny bląd Wojtkowiaka - po tym błędzie Franciszek Smuda powinien zastanowić się przed kolejnym meczem na kogo stawia w defensywie".

Ja naszych pochwalę za grę ofensywną, ale defensywa to porażka.

2:1 do naszych, ale to jest tylko mecz o pietruszkę z rezerwowym atakiem WKS.
Odpowiedz cytując