|
Dokładnie. Każdy błąd piłkarza komentator powinien krytykować, bo jak ich chwali to krytykować też powinien. Powinien bez skrupułów powiedzieć "fatalny bląd Wojtkowiaka - po tym błędzie Franciszek Smuda powinien zastanowić się przed kolejnym meczem na kogo stawia w defensywie".
Ja naszych pochwalę za grę ofensywną, ale defensywa to porażka.
2:1 do naszych, ale to jest tylko mecz o pietruszkę z rezerwowym atakiem WKS.
|