|
Jako obiektywny widz napiszę co moim zdaniem jest zmorą każdego polskiego zespołu - brak obrony. To od niej zaczyna się budować drużynę. Na co obrońcy którzy jedyne co potrafią to wybijać "na aferę"? Na takie długie podania mogą sobie pozwolić tacy gracze jak Pique a nie nasi, bo nie mają takich umiejętności. Czy oni tak kopiąc zdają sobie sprawę że szansa na to iż pilka spadnie akurat pod nogę Lewandowskiego jest mniejsza niż 1/200?
|