Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5411
Stary 17.11.2010, 21:50
Ta mgła wygląda tragicznie. Co mecz na tym molochu to mgła. Mam nadzieje,że jak skończą narodowy w Warszawie to tam będą oreły grać, no i może fajnie by było jakby ktoś tam o czymś taim jak cyrkulacja powietrza pomyślał przed ME,bo gra w takiej mgle to żenada. I niech mi nikt nie mówi,że to kwestia temperatury,bo ostatnio Szachtar grał z Arsenalem i to na większym stadionie i żadnej mgły nie było.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując