Co do Biedronki to oni dysponuja ogromna kasa...To nie rodzima firma, radze sprawdzic ich przychody z ostatnich 5-6 lat

Owszem sprzedaja tanio i duzo, ale wiekszosc towaru to znane firmy tylko tansze wyroby
Nie mamy obrony...w tak duzym kraju nie ma 3-4 obroncow na pewnym poziomie :/