Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5410
Stary 17.11.2010, 21:42
Co do Biedronki to oni dysponuja ogromna kasa...To nie rodzima firma, radze sprawdzic ich przychody z ostatnich 5-6 lat Owszem sprzedaja tanio i duzo, ale wiekszosc towaru to znane firmy tylko tansze wyroby

Nie mamy obrony...w tak duzym kraju nie ma 3-4 obroncow na pewnym poziomie :/


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując