|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów
Offline
|
|
Mistel napisał(a): 
|
Panowie potrzebuję jutro się dostać po 1 w nocy (z czwartku na piątek) na Bronowice z przystanku Białucha. O której jedzie 601?
|
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154
google znasz?
|
|