Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19275
Stary 17.11.2010, 21:11
Panowie potrzebuję jutro się dostać po 1 w nocy (z czwartku na piątek) na Bronowice z przystanku Białucha. O której jedzie 601?
Ostatnio edytowane przez Mistel : 17.11.2010 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując