Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16423
Stary 17.11.2010, 19:54
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie krzaków... idź i powyrywaj jeśli faktycznie Ci przeszkadzają.
Mogłeś iść dalej i napisać: Chcesz znów siąść na swojej trybunie? Zbuduj sobie klatki schodowe i resztę, jesli faktycznie jej (trybuny) brak Ci przeszkadza.

Czerwony juz całkiem przewrócił Ci w dyni. Strasznie się boisz przegranej komucha, przynajmniej jakbyś miał stracić u niego pracę.
Odpowiedz cytując