Matejas_ napisał(a):

|
Odnośnie krzaków... idź i powyrywaj jeśli faktycznie Ci przeszkadzają.
|
a Tobie nie przeszkadzają? to współczuje, tak wielki klub i nie ma żadnych osób decyzyjnych żeby wysłaćekipe 3 osób by uprzątnełą te krzaki a przy oakzji wykosić trawe do okoła stadionu? diabeł tkwi w szczegółach.