Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5386
Stary 17.11.2010, 19:16
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Bosacki za stary na repre, nie mam drugiego kandydata tutaj, szkoda też że Glowa czesto ma kontuzje, przynajmniej ostatnio
Tylko pytanie czy stary, wciąż szybki Bosacki nie jest lepszy od Glika czy Sadloka?
Odpowiedz cytując