|
Na Orange Sport następnego sezonu naszej piłki nie będzie ponieważ telekomunikacja nie przystąpiła do przetargu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo prawdopodobne jest rozdzielenie Ekstraklasy na 2 platformy cyfrowe...to byłaby mega chvjnia. Tak to dokupowało się Orange za 10zl i oglądało się wszystko co sie chce
|