Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6389
Stary 17.11.2010, 16:21
Na Orange Sport następnego sezonu naszej piłki nie będzie ponieważ telekomunikacja nie przystąpiła do przetargu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo prawdopodobne jest rozdzielenie Ekstraklasy na 2 platformy cyfrowe...to byłaby mega chvjnia. Tak to dokupowało się Orange za 10zl i oglądało się wszystko co sie chce
Odpowiedz cytując