|
Tylko Wisła
Offline
|
#2264

17.11.2010, 16:02
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3143
i wszystkie odpowiedzi
mic napisał(a): 
Rav prosba do Ciebie, zamykaj tematy meczowe w trakcie trwania meczu, bo naprawde wstyd czytac co sie tam wypisuje
Z gory dzieki za ustosunkowanie sie do tego
|
Ponawiam....
|
|