Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6387
Stary 17.11.2010, 15:50
Mam nadzieję, że będzie to wciąż Cyfra... Najlepsze jest obecne połączenie: Cyfra+ i Orange. Dają radę, mimo iż często mam jakieś "ale" do "ekspertów" w C+, ale generalnie każdy może być zadowolony (kto widział, ten wie).
No zobaczymy, jakby nie było to Eklasa jest pożądanym produktem i niewątpliwie korzystnie ją mieć w swojej ofercie.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując