Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
6386
17.11.2010, 15:35
Dzisiaj czytalem ze zostalo 2 telewizje TVN i Cyfra. Ekstraklasa moze teraz negocjowac z tymi firmami i moze anulowac rowniez przetarg. W artykule tym pisali, ze wynik przetargu poznamy prawdopodobnie na wiosne.
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori