Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6385
Stary 17.11.2010, 15:35
panew napisał(a):Wyświetl post
pozatym coś słyszałem o nowym zimowym zaciągu u nich, tylko jak jakikolwiek zawodnik podpisze kontrakt z takim nieobliczalnym pracodawcom
dziwny klub , dziwni kibice , dziwni działacze
ale on im zapłaci tą sałatę bo ją ma. jak się dogadają z klubem to każdy z klubu typu Polonia Bytom, Ara, Widzew, Ruch, Zabrze przejdzie do nich z pocałowaniem ręki
Odpowiedz cytując