Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline
#
6384
17.11.2010, 15:34
witam.czy ktoś może się orientuje kiedy zostanie ogłoszony wynik przetargu na transmitowanie ekstraklasy na następne 3 lata?
nh79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nh79
Znajdź inne posty napisane przez nh79