Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5373
Stary 17.11.2010, 15:32
Aero napisał(a):Wyświetl post
Ale .......isz. Do EURO 2012 możemy grać tylko i wyłącznie mecze towarzyskie, które są punktowane znacznie niżej, niż choćby te eliminacyjne. Nie mieliśmy absolutnie żadnych szans na awans w rankingu FIFA, a kadrę Smuda przejął w momencie, gdy byliśmy bodajże w okolicach czterdziestego miejsca. Jedyną naszą szansą na utrzymanie się tam było granie tylko i wyłącznie z przeciwnikami pokroju Izraela, Szwajcarii i wygrywanie tych meczów.
Nie chodzi mi o samo miejsce w rankingu, ale wyniki jakie odnosi kadra. Zremisowaliśmy ze słabiutkim Ekwadorem przegraliśmy z Kamerunem, który praktycznie nie miał trenera z Hiszpanią przegraliśmy 6:0 i była to najwyższa porażka od lat.
Odpowiedz cytując