Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
16419
17.11.2010, 15:16
Mam pytanie. Czy wiadomo jak będą wyglądać ławki rezerwowych? Czy bedzie to na wzor europejskich stadionów ? czy będzie to na wzór naszego stadionu i będzie to jakaś wiata w stylu przystanku PKS?
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori