Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16419
Stary 17.11.2010, 15:16
Mam pytanie. Czy wiadomo jak będą wyglądać ławki rezerwowych? Czy bedzie to na wzor europejskich stadionów ? czy będzie to na wzór naszego stadionu i będzie to jakaś wiata w stylu przystanku PKS?
Odpowiedz cytując