Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6383
Stary 17.11.2010, 15:14
Wracając jeszcze do sytuacji u sąsiadki
tam jest jakis dziwny system
W momencie przyjścia nowego trenejro i w miare poprawiającego sie stylu gry ( vide derby czy widzew ) pieprzą atmosfere w szatni blokując wypłaty, które tak czy inaczej bedą musieli przelać na konta grajków, jeśli tego nie zrobią przez 3 miesiące będą mogli wystąpić piłkarzyny do PZPNu o rozwiazanie kontraktu , a i tak pieniądze ściągną, najwyżej przez komornika.
jeszcze to śmieszne oswiadczenie zawodników i wogóle kuriozalne profesorka w którym potwierdza fakt łamania prawa poprzez umyślne niewypłacanie kontraktów zawodnikom, przcież to jakiś prokurator powinien z urzedu się sprawie przyjżeć
pozatym coś słyszałem o nowym zimowym zaciągu u nich, tylko jak jakikolwiek zawodnik podpisze kontrakt z takim nieobliczalnym pracodawcom
dziwny klub , dziwni kibice , dziwni działacze
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując