|
Wracając jeszcze do sytuacji u sąsiadki
tam jest jakis dziwny system
W momencie przyjścia nowego trenejro i w miare poprawiającego sie stylu gry ( vide derby czy widzew ) pieprzą atmosfere w szatni blokując wypłaty, które tak czy inaczej bedą musieli przelać na konta grajków, jeśli tego nie zrobią przez 3 miesiące będą mogli wystąpić piłkarzyny do PZPNu o rozwiazanie kontraktu , a i tak pieniądze ściągną, najwyżej przez komornika.
jeszcze to śmieszne oswiadczenie zawodników i wogóle kuriozalne profesorka w którym potwierdza fakt łamania prawa poprzez umyślne niewypłacanie kontraktów zawodnikom, przcież to jakiś prokurator powinien z urzedu się sprawie przyjżeć
pozatym coś słyszałem o nowym zimowym zaciągu u nich, tylko jak jakikolwiek zawodnik podpisze kontrakt z takim nieobliczalnym pracodawcom
dziwny klub , dziwni kibice , dziwni działacze
|