Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6381
Stary 17.11.2010, 13:43
arti napisał(a):Wyświetl post
Może ma strategię - albo podpisze z nami albo sprzedamy go za każdą cenę do Turcji/Rosji w zimie?
200tys euro może nawet więcej pewnie ktoś rzuci...
Jest tylko drobna rysa na tej strategii. Arboleda musi się na to zgodzić. A pamiętając to, co się działo w Zagłębiu chłopak nie boi się zesłania do rezerw/na trybuny.

Albo Arboleda wymięknie i zejdzie z oczekiwań finansowych do max. 250 tys. €, albo podpisze już w zimie kontrakt z nowym klubem. Może wtedy liczyć na pieniądze za podpisanie umowy i do tego znacznie wyższy kontrakt.

Stawiam jednak na ten drugi wariant. Po prostu jest on bardziej prawdopodobny.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując