arti napisał(a):

Może ma strategię - albo podpisze z nami albo sprzedamy go za każdą cenę do Turcji/Rosji w zimie?
200tys euro może nawet więcej pewnie ktoś rzuci...
|
Jest tylko drobna rysa na tej strategii. Arboleda musi się na to zgodzić. A pamiętając to, co się działo w Zagłębiu chłopak nie boi się zesłania do rezerw/na trybuny.
Albo Arboleda wymięknie i zejdzie z oczekiwań finansowych do max. 250 tys. €, albo podpisze już w zimie kontrakt z nowym klubem. Może wtedy liczyć na pieniądze za podpisanie umowy i do tego znacznie wyższy kontrakt.
Stawiam jednak na ten drugi wariant. Po prostu jest on bardziej prawdopodobny.